• Yeni

Unix Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı, 30 kg

51,75 ₺
Vergi hariç

Unix Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı, 30 kg

Elde yıkanan bulaşıklar için kullanılan, nemlendiricili bir üründür. Donmuş yağları ve kötü kokan bulaşıkları güçlü formülü ile kolayca temizler. İçerdiği yüksek miktarda özel aktif maddeler, yemek artıklarını iz bırakmadan temizler. Bol köpüklüdür, kolay durulanır.  İçeriğindeki esanslar sayesinde bulaşık sonrası hoş bir koku bırakır. Cilt pH’ına uygundur. Otel, hastane, restoran, okul, ofis, ev gibi yerlerdeki her türlü mutfak gereçlerinin temizlenmesinde kullanılır.

  • TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek
  • İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın. İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın.
  • Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Unix Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı, 30 kg

Elde yıkanan bulaşıklar için kullanılan, nemlendiricili bir üründür. Donmuş yağları ve kötü kokan bulaşıkları güçlü formülü ile kolayca temizler. İçerdiği yüksek miktarda özel aktif maddeler, yemek artıklarını iz bırakmadan temizler. Bol köpüklüdür, kolay durulanır.  İçeriğindeki esanslar sayesinde bulaşık sonrası hoş bir koku bırakır. Cilt pH’ına uygundur. Otel, hastane, restoran, okul, ofis, ev gibi yerlerdeki her türlü mutfak gereçlerinin temizlenmesinde kullanılır.

Q-100001

Bilgi kartı

Esans
Lemon Pery (Limon)

Şunlar da hoşunuza gidebilir