QTR90 Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı, 20 lt

Önceki fiyatımız 89,07 ₺
81,25 ₺ 9,23 ₺ kazanın
Vergi hariç *
 • Endüstriyel bulaşık makineleri için 
 • 20 litre
 • Kireç birikimini önler
 • Donmuş yağ ve kirleri çözer
 • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
 • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
 • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

İçerdiği yüzey temizleyici maddeler sayesinde donmuş yağ ve kirleri çözer. İçerdiği kompleks yapıcı maddelerle makinede yıkanan bulaşıkların en iyi şekilde temizlenmesini ve lekesiz olmasını sağlar. Kireç birikimini önler.

Sanayi tipi bulaşık makinelerine bağlanan dozaj üniteleri ile kullanılır.

Dikkat etmeniz gereken hususlar:

En iyi sonuç için kullanım talimatına uyunuz. Gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Bulaştığı bölgeleri ovmadan bol su altında tutarak yıkayınız. Ciltle ve gözle temasından kaçınınız. Gözle teması durumunda bol su altında ovmadan yıkayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.

Q-TR90-00164