ŞARTLAR & KOŞULLAR

SATIŞ

TedarikYolu.com, bir alışveriş platformu değildir. Quzenler kurumsal Tedarik Hizmetleri’nin yoğun talep gören ürünlerden bazılarının tanıtımı ve fiyatları hakkında müşterilerimize ve potansiyel müşterilerimize bilgi amacını taşımaktadır.

Ürünlerimizle ilgilenen müşterilerimizin veya potansiyel müşterilerimizin bizimle info@tedarikyolu.com ya da info@quzenler.com e posta adresimiz vasıtasıyla irtibata geçmeleri ya da 0 212 438 6853 nolu telefonumuzu aramaları veyahut 0 541 369 8810 nolu mobil hattımıza mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Avrupa Birliği bölgesindeki çevrimiçi anlaşmazlıklar ile ilgili bilgiler ODR (Online Dispute Resolution Regulation) yasası 1. fıkra 14. bendine uygundur:

Avrupa Komisyonu tüketicilerin çevrimiçi anlaşmazlıklarını çözmek için ODR (Online Dispute Resolution Regulation) yasası 1. fıkra 14. bendini kendi platformlarında sunar. Platform (http://ec.europa.eu/consumers/odr) bir site olarak tüketicilerin ulaşabileceği, hizmetler için online alışveriş ve sözleşmelerinden doğan uyuşmazlıkların giderilmesi ile ilgili mahkeme kararını da sunar.