Hakkımızda

TedarikYolu.com, Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri'nin müşterileri için hazırladığı bir ön sipariş platformudur.

Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri, Fransa'da 2000, Türkiye'de Ocak 2016'dan beri faaliyet göstermektedir. Ölçeği ne olursa olsun, tüm işletmelerin, ihtiyaç duyduğu ürünleri temin edebileceği partner bir kuruluşuz.

Plaza, toplu konut sitesi, ofis, fabrika, hastane, okul, restoran, sürücü kursu ve benzeri kurum ve kuruluşlara temizlik malzemeleri, temizlik makinaları, ambalaj malzemeleri, iş güvenliği ekipmanları, kırtasiye ürünleri, ofislerde tüketilen gıda ürünlerinin tedarikini yapmaktadır.

İhtiyacınız olan ürünlerin listesini bize mail yoluyla gönderin, fiyatlandırıp size hızla dönüş yapalım. Sipariş vermeniz durumunda da ürününüzü kapınıza kadar getirelim.

Ayrıca firmamızın bir haber sitesi ve sektöre özel sosyal paylaşım ağı da mevcuttur. Tüm dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri, fotoğrafları, videoları ve dahasını incelemek için www.hijyenizm.com, firmanız veya ürünlerinizle ilgili paylaşımlarda bulunmak için de www,tedarikid.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Yapıyoruz?

Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde;

- Daha hızlı daha güvenilir ve çok daha kaliteli bir hizmet vererek,

- Daima müşterilerimizin memnuniyeti için çalışarak,

- Sahip olduğumuz her türlü kaynağı en etkili ve verimli şekilde kullanarak,

- Olmazsa olmazımız, dürüstlük ve güven üzerine inşa ettiğimiz prensiplerimizden asla ödün vermeyerek,

- Sektörün dinamiklerini ve değişkenlerini düzenli olarak araştırıyor, müşterilerimizin ihtiyaçları için en doğru ve en kaliteli ürünlerden oluşan portföyümüzü her gün genişletiyor, bu hizmetlerimizi rekabetçi fiyat ve yenilikçi hizmet kalitesiyle sunuyoruz.

- Azimli, kararlı ve son derece heyecanlıyız.

Neden Başarılıyız?

Şirket olarak başarımızın göstergesi, kendi dışımızdaki olayları kontrol etme ya da önceden fark edip ona göre tedbir almaktan geçmektedir.

Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri olarak mücadelemizi verirken;

- Müşteri beklentilerine duyarlı,

- Hızlı ve yerinde hizmet veren,

- İstek ve siparişleri karşılamada esnek ve hızlı,

- Daima yeni ve yenilikçi,

- Ürün ve hizmetlerinde çeşitli,

- Müşterileriyle yakın ilişkiler kuran ve  her daim motivasyon içerisinde olan, yenilikçi düşünen çalışanlar ve şirket anlayışıyla faaliyet gösteren bir yapıyı oluşturmaktayız.