İŞ KONSEPTİMİZ

İş Konseptimiz TedarikYolu.com, KOBİ’lerin ve daha büyük yapıdaki kurumsal firmaların temizlik malzemelerinden temizlik ekipmanlarına, ambalaj ürünlerinden ofiste tüketilen gıda ürünlerine, kırtasiye ürünlerinden bahçe bakım, hırddavat ve havuz kimyasallarına kadar tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyat ve kaliteli binlerce ürün seçeneğiyle sunan Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri’nin müşterilerine sağladığı ürün tanıtım ve fiyat bilgilendirme platformudur. Online alışveriş platformu değildir.

Stoğumuzda her zaman hazır olan binlerce çeşit ürünlerden en çok talep edilenlerden bazılarının fiyat bilgisine zahmetsizce tedarikyolu.com adresinden ulaşabilir, size özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Hızlı teslimat ve ödeme kolaylığı opsiyonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Binlerce ürün arasında kaybolmadan ve sizlere tavsiye edeceğimiz muadil ürünler vasıtasıyla da maliyetlerinizi düşürürken zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Her ölçekten firmaya maliyetlerini düşürebilmek için farklı çözümler sunuyoruz. Tek yapmanız gereken, binlerce çeşit arasından, dilediğiniz ürünü, dilediğiniz adetleriyle birlikte info@tedarikyolu.com veya info@quzenler.com mail adresimize yollamak.