• Yeni

Kağıt Maske 50'li Paket

5,94 ₺
Vergi hariç *
 • Tek katlı kağıt maske
 • Kir, pas, toz geçirmez
 • 100'lü paket
Adet

 • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
 • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
 • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yaptığınız işler sağlığınıza zarar verecek derecede kir, pas, toz ve zararlı madde içeriyorsa bu maddeleri soluyarak vücudunuza büyük zararlar verebilirsiniz.

Ciğerlerinize çektiğiniz her nefeste sağlığınızı tehdit eden bu etkenlere maruz kalmamak ve daha temiz bir havayı solumak istiyorsanız kesinlikle Kağıt Maske kullanmalısınız.  

Fiberglass kullanılmadan üretilen yapısı cildinize zarar vermeden kullanmanızı sağlar. Sadece havanın geçmesine izin veren gözenekleri sayesinde çok kirli alanlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

Q-TR90-00106
1000 ürün mevcuttur