• Yeni

Hareketli Kağıt Havlu, 21 cm, 6'lı Koli

33,75 ₺
Vergi hariç *
 • Perforesiz 6 rulo
 • Çift katlı ekonomik
 • 21 cm eninde
 • Kalabalık alanlar için ideal
Gramaj
Adet

 • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
 • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
 • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hepimiz, günümüzün büyük bir zaman diliminde toplu alanlarda bulunuruz. Kalabalık ortamlarda bulunmak da bizi insanlarla sürekli bir etkileşim döngüsünün içine sokar. Alışveriş yaptığımız paradan, kullandığımız toplu taşıma araçlarına kadar bu etkileşime ortak olan her şey mikropları da beraberinde getirir. Ellerimiz, mikropların en büyük taşıyıcılarıdır. Kalabalık ofisler için ise en önemli yerler, ortak kullanım alanlarıdır. Ortak alanlarda mümkün olduğunca tek kullanımlık diye tabir edilen, hijyene dair soru işaretleri barındırmayan, pratik ürünler kullanılmalıdır. Kâğıt havlu kullanımı bu sebeple önem kazanır.

Yüksek emiş gücü ve kalitesi nedeniyle endüstriyel ortamlarda en sık tercih edilen ürünler arasında yer alan, yumuşak dokusu sayesinde geniş bir tüketici kitlesinin beğenisini toplayan Hareketli Havluları TedarikYolu.com’dan sipariş edebilirsiniz.

Toplu kullanım alanları için üretilmiş olan Hareketli Kâğıt Havluları, çalıştığınız alanların temizliği için güvenle kullanabilirsiniz.

Hareketli Kâğıt Havlu fotoselli makineler için uygundur.

Q-TR90-00146
10000 ürün mevcuttur