BİC Round Stic Tükenmez Kalem, 60 Adet

36,00 ₺
Vergi hariç *
 • Yağ bazlı mürekkep
 • 1.0 mm uç
 • Mürekkep renginde mat selefon plastik gövde
 • Bir kutu içinde 60 adet kalem bulunmaktadır

Renk
 • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
 • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
 • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

2006 yılından itibaren Türkiye'de yazım gereçleri alanında hizmet veren Bic, uygun fiyata yüksek kalite sunan üretim anlayışı ile öne çıkıyor. Dünya çapında 60 yılı aşkın bir süredir her yerde, her zaman ve herkes için, yüksek kaliteli, sade, yaratıcı ve güvenilir ürün seçeneğini sunmaktadır.

Bic Tükenmez Kalem Round Stick, yoğun ve uzun süreli kullanımlar için uygundur. Mürekkebi dağılmaz ve bulaşma yapmaz. Gövdesi sayesinde ele oturur ve yazı yazarken sizi yormaz. 60'lı paket seçeneği ile ofis ve evler için ekonomik bir tercih olacak olan Bic Tükenmez Kalem Round, kırmızı, mavi ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği sunar.

Bic Tükenmez Kalem Round Stick 60 Adet Genel Özellikler:

Ürün Tipi: Tükenmez Kalem

Yağ bazlı mürekkep

1.0 mm uç

Mürekkep renginde mat selefon plastik gövde

Bir kutu içinde 60 adet kalem bulunmaktadır

Q-TR90-00206

Bilgi kartı

Paket İçi Adet
60 Adet