• İndirimli fiyat
 • Yeni

Hijyenik Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri

Önceki fiyatımız 240,00 ₺
10,00 ₺ 95,84% kazanın
Vergi hariç *
 • Jiletsiz kullanım
 • 20 saniye bekleme süreli
 • Ekonomik kullanım
 • Elektrik ve akü ile kullanılabilir
 • 2 yıl garanti
 • Yerli üretim
Adet

 • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
 • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
 • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ortak kullanım alanı olan tuvaletlerde hijyen sağlamak amacıyla üretilmiş olan sensörlü hijyenik klozet sistemi sorunsuz ve kolay montajı ile ön plana çıkmaktadır.

Okul, otel, cafe, restoran. hastane, işyeri ve fabrikalardaki klozetlerin üstüne serilen  kağıt ve benzeri ürünlerin yerine kullanılacak en ekonomik ürün olan sensörlü hijyenik klozet sistemi sayesinde rogar tıkanıklıklarının da önüne geçmiş olacaksınız.

Güvenli

Sistemde kesinlikle 220 volt elektrik bulunmamaktadır ve bu sebeple de ıslak zeminli alanlarda kullanılmasında hiçbir sakıncası bulunmamaktadır.

Tek Kullanımlıktır, Jilet Gerektirmez

Her sensör çalıştırıldığında hijyenik rulo sayesinde tek kullanımlık klozet rulosu kullanıma sunar. Sistem kullanılmış ruloları sararken bir tarafını kestiği için ikinci kullanım söz konusu olamamaktadır. Hijyenik rulo poşetinin kesiminde jilet kullanılmadığından w, jilet değiştirme işlemine ihtiyaç duyulmaz.

Elektronik Sistem

Elektronik kart sayesinde her kullanımda aynı uzunlukta ürün klozet simidinde döndürülürek yenilenmektedir. İkinci kullanım için 20 saniye bekleme süresi gerekli olduğundan ekonomiktir.

Klozet Simidi

Klozet simidinin altında bulunan yumuşak takozlar sayesinde klozet simidi boşta durmaz, bu sebeple de simit klozete temas etmeyerek hem hijyen sağlar, hem de poşetin rahat dönmesini sağlar.

Klozet simidi malzeme olarak orijinal malzemeden ve malzeme kalınlığı bakımından kırılmaması için kalın yapılmıştır.

Altındaki federlerle de desteklenerek daha da uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

Simit Bağlantı Noktası

Klozet simidinin gövdeye bağlanmasında 304 kalite çelik mil kullanılarak kırılması önlenmiştir.

Akü ile Çalışabilir

Klozet sisteminin elektrik olmayan yerlerde akü ile çalışması mümkündür.

Hijyenik Kullanım

Klozet sisteminin her tur dönmesinde hijyenik örtüyü değiştirerek kirli tarafa toplar ve kesici sayesinde tek kullanımlıktır.

Amortisör Kapak- Yavaş Kapanma

Klozet sisteminin bağlandığı ortamda kapanırken sessiz kapanmasını sağlar.

Garanti ve Seri Numarası

Her hijyenik klozet sisteminin bir seri nosu olup

bu seri numarası ile takip edilen garanti süresi mevcuttur. Ürünümüzün garanti süresi 2 yıldır.

Kolay Montaj

Klozet sisteminin içinden çıkan bağlantı parçasını klozette bulunan iki adet montaj yerine denk getirerek vidaları takıp somun ile sıkılarak montajı yapılır.

Hijyenik Rulo

Tek kullanımlıktır her rulo 90 kullanıma uygundur. Kullanılan hammade polietilendir.

Antistatik ve Antialerjiktir.

Bu sistemde farklı markalara ait bir hijyenik rulo kullanılamamaktadır.

Koli içinde 90 kullanımlık olan Hijyenik Rulo ürününden 42 adet bulunmaktadır. Minimum sipariş adeti 2 kolidir. Hijyenik Rulo’nun adet fiyatı 9,5 TL + KDV olup, koli fiyatı ise 399,00 TL + KDV’dir.

Ürün Ölçüleri

H=15 cm

D=30 cm

EN=60 cm

Q-TR90-00233
1000 ürün mevcuttur