• Yeni

Info Notes Post-It Not Kağıdı, 75x75 cm, Sarı, 100 Yaprak, 565401

2,68 ₺
Vergi hariç *
 • Yapışkanlı not kağıdı
 • Sarı renk
 • 75x75 cm ebatında
 • 100 yapraklı
Adet

Ürün için asgari sipariş miktarı: 12.

 • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
 • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
 • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

Info Notes Post-It'ler, hızlı not almak için kullandığımız küçük, renkli ve yapışkanlı özel kağıtlardır. Hatırlamak istediğimiz önemli notlarımızı yazdığımız bu kağıtlar, kendinden yapışkanlı oldukları için istediğimiz yüzeye kolaylıkla yapışmakta ve unutma sorununu ortadan kaldırmakta. Gerek eğitim hayatında öğrenciler, gerekse de iş hayatında ofis çalışanları tarafından sıklıkla kullanılan bu ürünler, farklı renk ve boyut seçenekleriyle not almak konusunda her ihtiyaca uygun çözümler sunmakta.

Post-It kullanmanın fayfaları nelerdir?

Hızlı not ihtiyacımızı etkin bir şekilde karşılayan post-it'ler hem eğitim, hem de iş hayatımızda en sık kullandığımız kırtasiye ürünleri arasında yer almaktadır. Hızlı yazı yazmayı kolaylaştıran kâğıt yüzeyleri, birbirinden güzel renkleri, farklı ebatları ve hem kolay yapışan, hem de istenildiğinde yüzeylerde iz bırakmadan kolaylıkla çıkartılabilen yapışkanlı kısımları, bu araçları vazgeçilmez hale getirmekte.

Post-it'ler işlevlerinin yanı sıra birbirinden güzel renkleriyle estetik bakımdan da önemli kırtasiye ürünleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Farklı renkleriyle çalıştığımız ortamlara renk katan bu ürünler, her an gözümüzün önünde olduğu için üzerlerindeki notları unutmamızı engeller, çalışma ortamlarımızda enerjiyi yükseltir, dikkat dağınıklığı ve verimsiz çalışma koşullarının önüne geçer.

Post-it alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Post-it'ler, farklı renk ve ebatlarda üretilmekte olup hemen her yaş ve beğeni grubundan tüketiciye hitap edebilecek özelliklere sahiptir. Post-it almadan önce, bunları nerede ve hangi amaçla kullanacağımıza doğru karar vermemiz gerekir. Farklı renklerin farklı kullanıcılar üzerinde değişik etkileri görülebilmektedir. Örneğin, bir kullanıcı kendisi için önemli notları sarı renkli post-it'lere yazmayı tercih ederken, başka bir kullanıcı yeşil veya turuncu rengine yönelebilir. Post-it'lerde kullanacağınız kalem rengi de önemlidir. Birbiriyle kontrast oluşturacak renkler tercih ederseniz, notlarınızın kalıcılık düzeyini yükseltebilirsiniz.

Post-it renklerinde olduğu gibi, kâğıt ebatlarında da farklı alternatifler mevcuttur. Örneğin, kitap kenarlarına konu indeksi yapmak için kullanılacak post-it'lerin küçük ebatlı olması gerekir. Büyük ebatlı post-it'ler daha çok uzun notlar ve geniş yüzeyler için uygundur. Büyük ebatlardaki post-it'lerin kullandığınız masa seti ile uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Eğer yapışkanlı pano kullanmaktaysanız, aynı ebatta ve farklı renklerde post-it'lerle çalışma ortamlarınızda çok hoş estetik görüntüler yaratabilirsiniz.

Q-TR90-00204
1000 ürün mevcuttur

Bilgi kartı

Renk
Sarı
Paket İçi Adet
100 Yaprak