• Yeni

Plastik Pres Yedek

50,00 ₺
Vergi hariç *
 • Tek veya çift kovalı arabalar için uygun
 • Dayanıklı plastik
Adet

 • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
 • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
 • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

Plastik Pres Yedek, tek veya çift kovalı arabalar için uygundur. Sıkma yeri dayanıklı plastik olup temizlik esnasında ıslak mopların kirli suyunun sıkılmasını sağlar. 

Eskiyen plastik preslerinizi Yedek Plastik Pres ile yenilemek için hemen sipariş verin.

Q-TR90-00099
1000 ürün mevcuttur

Bilgi kartı

İçerik
Plastik

Bu ürünler de ilginizi çekebilir