• Yeni

Endüstriyel Bulaşık Süngeri, 4'lü Paket

2,94 ₺
Vergi hariç *
 • Düz bulaşık süngeri 
 • Üstün temizleme
 • Dayanıklı doku
Adet

 • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
 • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
 • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sağlığınız açısından oldukça önemli olan mutfak ve mutfak eşyalarını dayanıklı ve kaliteli ürünlerle temizlerseniz daha kalıcı sonuçlar elde edersiniz. Temizlik ürünlerini Endüstriyel Bulaşık Süngeri ile yüzeylere uygulayarak az enerjiyle mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Dayanıklı dokusu, üstün temizleme ve emiş gücü ile yapışmış, zor kirleri ve lekeli yüzeyleri çabucak temizleyen Endüstriyel Bulaşık Süngerleri, özel tasarımları sayesinde kolay kavranılır. Çelik tencere ve tava, ızgara ve ocak gibi yüzeylerin temizliği için yumuşak tarafını kullanarak çizilmeleri de önlemiş olursunuz. Endüstriyel Bulaşık Süngerleri, içinde bulundurdukları özel madde ile tozları ve kirleri diğer bezlere oranla daha etkili bir biçimde muhafaza eder. Böylece daha etkili ve kesin bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Q-TR90-00108
10000 ürün mevcuttur