• Yeni

Microfiber Cam Bezi

2,70 ₺
Vergi hariç

Microfiber Cam Bezi

Bilgisayarınızın ya da televizyonunuzun ekranı tozdan artık görünmüyor, camlarınız da kirden geçilmiyorsa temizlik işlerinizde yanınıza çok güçlü bir yardımcıya ihtiyacınız var demektir. Mikrofiber Cam Bezi tüm tozlu yüzeylerde size mükemmel bir hijyen sağlar. %100 mikrofiber yapısı sayesinde ardında hav ve iz bırakmayan Microfiber Cam Bezi ile ayna, pencere, tv ve bilgisayar ekranlarınızın temizliğini harika bir şekilde sağlayabilirsiniz. Lekeleri kolayca yok edip deterjana ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bu bez, temizlik işlerinizde size oldukça yardımcı olacaktır. 

  • TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek
  • İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın. İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın.
  • Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Microfiber Cam Bezi

Bilgisayarınızın ya da televizyonunuzun ekranı tozdan artık görünmüyor, camlarınız da kirden geçilmiyorsa temizlik işlerinizde yanınıza çok güçlü bir yardımcıya ihtiyacınız var demektir. Mikrofiber Cam Bezi tüm tozlu yüzeylerde size mükemmel bir hijyen sağlar. %100 mikrofiber yapısı sayesinde ardında hav ve iz bırakmayan Microfiber Cam Bezi ile ayna, pencere, tv ve bilgisayar ekranlarınızın temizliğini harika bir şekilde sağlayabilirsiniz. Lekeleri kolayca yok edip deterjana ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bu bez, temizlik işlerinizde size oldukça yardımcı olacaktır. 

Q-100050

Şunlar da hoşunuza gidebilir