• Yeni

Microfiber Mop

8,10 ₺
Vergi hariç

Microfiber Mop

Temizlikte bilinçli tüketicilerin tercihi mikrofiber moplar ofis temizlik ürünlerinin vazgeçilmezlerinden. Microfiber Mop, yer temizliğinde pratik ürünler arayanların bir numaralı tercihi. Microfiber dokusuyla tozları kolayca topladığı için temizlik işi her zamankinden çok daha kısa ve zahmetsiz olacak. Ofisiniz için tercih edeceğiniz microfiber mopları kullandıktan sonra temizleyip kurutarak daha uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz.

Uzunluk-Genişlik
  • TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek
  • İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın. İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın.
  • Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Microfiber Mop

Temizlikte bilinçli tüketicilerin tercihi mikrofiber moplar ofis temizlik ürünlerinin vazgeçilmezlerinden. Microfiber Mop, yer temizliğinde pratik ürünler arayanların bir numaralı tercihi. Microfiber dokusuyla tozları kolayca topladığı için temizlik işi her zamankinden çok daha kısa ve zahmetsiz olacak. Ofisiniz için tercih edeceğiniz microfiber mopları kullandıktan sonra temizleyip kurutarak daha uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz.

Q-100054

Şunlar da hoşunuza gidebilir