• Yeni

Mini Jumbo Plastik Tuvalet Kağıdı Dispenseri

22,61 ₺
Vergi hariç

Mini Jumbo Plastik Tuvalet Kağıdı Dispenseri

  • Kilitli sistem
  • Hijyenik kullanım 
  • Renk : Krom
  • 160 m kağıt kullanma kapasiteli
  • ABS gövde
  • TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek
  • İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın. İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın.
  • Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Sensörlü Havlu Makinesi, 21 cm

Özellikle toplu kullanım alanlarında kullanılan eşyalarda hijyene dikkat edilmesi sağlık açısından büyük önem teşkil etmektedir. Birçok insanın temas ettiği tuvalet kağıtları sağlık açısından büyük risk taşımaktadır. Bu sebeple birçok yerde tuvalet kağıdı dispenserleri yaygın olarak kullanılmaktadır. İşyeriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz tuvaletlerin şık aksesuarı Mini Jumbo Plastik Tuvalet Kağıdı Dispenseri, pratik kullanım sağlayan bu üründür ve aynı zamanda gereksiz tuvalet kağıdı israfını da önlemektedir. 

Q-100101

Bilgi kartı

İçerik
Plastik

Şunlar da hoşunuza gidebilir