• Yeni

Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı, 3,5 kg

45,94 ₺
Vergi hariç

Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı, 3,5 kg

Kalabalık işyerlerinde temizlik giderleri oldukça fazladır. Küçük görünen bu harcamalar alt alta yazılınca ortaya ciddi rakamlar çıkar. Buna çözüm olarak kaliteli ve daha ekonomik ürünler tercih etmek gerekir. Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı 12’li Paket halinde satılır ve hem kalite hem de tasarruf imkanı sunar. Tuvalet kağıtları 2 katlıdır. Yani kolayca yırtılmaz ve zarar görmez. Buna ek olarak suda çabuk eriyebilme özelliğine sahip olduğu için tuvaletinizi de tıkamaz.

  • TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek
  • İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın. İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın.
  • Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı, 3,5 kg

Kalabalık işyerlerinde temizlik giderleri oldukça fazladır. Küçük görünen bu harcamalar alt alta yazılınca ortaya ciddi rakamlar çıkar. Buna çözüm olarak kaliteli ve daha ekonomik ürünler tercih etmek gerekir. Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı 12’li Paket halinde satılır ve hem kalite hem de tasarruf imkanı sunar. Tuvalet kağıtları 2 katlıdır. Yani kolayca yırtılmaz ve zarar görmez. Buna ek olarak suda çabuk eriyebilme özelliğine sahip olduğu için tuvaletinizi de tıkamaz.

Q-100124

Şunlar da hoşunuza gidebilir