• Yeni

Select Tuvalet Kağıdı 48'li Paket

37,50 ₺
Vergi hariç

Select Tuvalet Kağıdı 48'li Paket 

Kısa sürede tükenen temizlik malzemeleri yerine dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler istiyorsanız Tuvalet Kağıdı 48'li Paket tam size göre. 48'li paket halinde satılan bu ürün sayesinde uzun süre yenisini almak zorunda kalmazsınız. Tuvalet kağıtlarınızı seçerken ekonomik boyları seçmenizin bütçenize faydası olacaktır. Uzun süreli kullanıma uygun olan bu tuvalet kağıtları, ekstra yumuşak dokusu sayesinde cildin tahriş olmasını önler. Ayrıca suya atılınca hızla çözündükleri için tuvaletlerinizi tıkamaz.

  • TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek
  • İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın. İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın.
  • Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Select Tuvalet Kağıdı 48'li Paket 

Kısa sürede tükenen temizlik malzemeleri yerine dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler istiyorsanız Tuvalet Kağıdı 48'li Paket tam size göre. 48'li paket halinde satılan bu ürün sayesinde uzun süre yenisini almak zorunda kalmazsınız. Tuvalet kağıtlarınızı seçerken ekonomik boyları seçmenizin bütçenize faydası olacaktır. Uzun süreli kullanıma uygun olan bu tuvalet kağıtları, ekstra yumuşak dokusu sayesinde cildin tahriş olmasını önler. Ayrıca suya atılınca hızla çözündükleri için tuvaletlerinizi tıkamaz.

Q-100132

Şunlar da hoşunuza gidebilir