• Yeni

QTR90 WC Banyo Temizleyici, 5 kg

9,00 ₺
Vergi hariç *
Adet

  • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti  vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
    Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
    Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
    Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

Banyo ve tuvaletlerde mükemmel temizliğe ulaşmak QTR90 WC Banyo Temizleyici ile artık çok kolay!

Evde, işyerinde banyo ve tuvalet temizliğine önem verin sağlığınız bozulmasın. Gün içerisinde sıklıkla kullanılan banyo ve tuvalet kolayca bakteri ve koku oluşabilen ortamlardır. Kullanacağınız temizlik ve koku giderici ürünler ile bunun üstesinden gelebilir, önleminizi alabilirsiniz. 

QTR90 WC Banyo Temizleyici üstün formülü ile kireç oluşumunu önler, hijyen sağlar. 

Aside karşı dayanıklı tüm yüzeylerde meydana gelen kireç oluşumlarını ve kirleri temizlemede kullanılır. Mutfak, tuvalet, banyolardaki sırlı yüzeylerde, metal yüzeylerde güvenle kullanılır. Sıvı olması nedeniyle pratik kullanım sağlar.

Q-TR90-00184
1000 ürün mevcuttur

Bilgi kartı

Gramaj
5kg
Koli İçi Adeti
4