• İndirimli fiyat
 • Yeni

QTR90 Yağ Sökücü, 30 kg

Önceki fiyatımız 50,47 ₺
47,82 ₺ 2,65 ₺ kazanın
Vergi hariç *
 • Etkili sonuç
 • Suda çözülebilir
 • yağ sökücü
 • 30 kg
Adet

 • Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
  Firmamız Kurumsal tedarik Hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin en çok teveccüh gösterdiği ürünlerimizin güncel fiyat ve bilgilerinden sizleri haberdar edebilmektir. Ürün ihtiyaçlarınızı için bize ulaşın: info@tedarikyolu.com - info@quzenler.com - +90 541 369 88 10
 • Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  Ürün teslimatları İstanbul içine ekiplerimiz, İstanbul dışına ise anlaşmalı nakliye veya kargo firmaları tarafından sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
 • Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Ürün iadesi için 0 212 438 68 53 nolu telefonumuzu mesai saatleri dahilinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

Öyle kirler vardır ki zamanla yoğunlaşır ve çıkarılması hayli güç bir hal alır. Daha çok mutfaklardaki yüzeyler, zeminler, davlumbaz ve duvarlar üzerinde biriken bu yağ tabakalarının çıkarılıp temizlenmesinde etkili olan bu ürün zorlu kirlerle başa çıkmanızı kolaylaştırıyor. QTR90 Yağ Sökücü 5 kg ekonomik ambalajı ile işyerleri için uygun bir temizlik ürünüdür. 

Ev ve işyerinizde ki yağlardan kurtulmamanın en kolay yolu yağ çözücü kullanmaktır. Yağ çözücü kullanmadan yağlarla bas etmek çok zor ve zahmetli bir istir. Yağ çözücü, çok fazla ovalamadan ve malzemelerinize zarar vermeden temizlemenize yardımcı olur. 

Kullanım Talimatı 

Kirli yüzeye yeteri miktarda dökülüp 1-2 dakika bekledikten sonra ıslak bir bez veya süngerle siliniz. Fırın temizliğinde yağ sökücüyü yüzeye spreyle yayıp, fırın ısınız 30 - 40 derecede 1-2 dakika bekletip silinirse daha iyi sonuç verir. 

Tüketici Dikkatine 

Mutfakta, ocak, fırın, davlumbaz, aspiratör ve fritözde oluşan yanmış ve yanmamış, beyaz eşyalarda, silinebilir ıslak zeminlerde oluşan yağ lekeleri, süt ve yemek tutmalarında oluşan yağ lekeleri ve kirleri temizlemek için üretilmiş çok güçlü bir temizleyicidir. 

Q-TR90-00182
1000 ürün mevcuttur

Bilgi kartı

Gramaj
30kg

Bu ürünler de ilginizi çekebilir