• Yeni

Unix Asprin, 5 kg

12,94 ₺
Vergi hariç

Unix Asprin, 50 kg

Araba koltuk ve Tavan döşemelerinde, Pimapen ve camlarda, Halı, koltuk, tül, perde temizliğinde, Mutfak ve banyo temizliğinde, Çamaşırlarda, gömlek yaka ve kol kirlerinde etkili ve kolay çözüm.

  • TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek TedarikYolu.com'da, şirket, işyeri, okul, fabrika, toplu konut siteleri, dernek gibi kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sunulmaktadır. Bu platform, ürünlerimizden bazıları ile ilgili detay ve fiyat bilgisi edinmeniz için hizmettedir, İlgilendiğiniz ürünlerin listesini bize ulaştırın, size özel tek
  • İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın. İstanbul içi siparişlerinizi 1 ile 2 gün, İstanbul dışı siparişlerinizi ise anlaşma yaptığımız kargo ve nakliye firmaları aracılığıyla 2 ile 7 gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi teslimatlarımız ücretsiz olup, İstanbul dışı teslimat ücretleri bilgisi için 0212 438 68 53'ü arayın.
  • Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerimize doğru bilgilendirme yapmamız dolayısıyla ürün iadesi talebi yüzdesi % 1 olmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda en kısa süre içinde iade kabulü yapmaktayız. Detaylı bilgi için info@tedarikyolu.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Unix Asprin, 5 kg

Araba koltuk ve Tavan döşemelerinde, Pimapen ve camlarda, Halı, koltuk, tül, perde temizliğinde, Mutfak ve banyo temizliğinde, Çamaşırlarda, gömlek yaka ve kol kirlerinde etkili ve kolay çözüm.

Kullanma Talimatı

Gömlek yaka ve kol kirlerinde ürünü doğrudan kirli bölgeye püskürtünüz. Kirli bölgeyi hafifçe çitileyiniz. Daha sonra makinede yıkayınız. Halı ve koltuk temizliğinde 5 misli sulandırarak kullanabilirsiniz. Halı, koltuk ve döşemelerde kirli bölgeye püskürtünüz, sünger yardımıyla ovalayın. Daha sonra temiz bir bez ile yüzeyi durulayınız. Ahşap yüzeylerde, cam temizliğinde 10 misli sulandırarak kullanabilirsiniz. Pimapen, cam küvet, lavabo, tuvalet, duş ve armatürlerde kirli yüzeyin üzerine püskürtünüz. Sünger yardımıyla ovalayınız. Daha sonra yüzeyi ovalayınız. Mutfak alanlarında, ocaklarda, tezgâh üstü temizliğinde ürünü doğrudan yüzeye püskürterek siliniz. Daha sonra yüzeyi durulayınız.

Çamaşır Makinelerinde Kullan

Beyaz ve renkli çamaşırların, tül ve perdelerin yıkanması için uygundur. Ana yıkama deterjanı ile birlikte kullanılarak çamaşırların daha beyaz daha parlak görünmesini sağlar. Makinenin deterjan gözüne, deterjanla birlikte yarım su bardağı kadar ürün ilave edilir. Tül, perde, battaniye gibi hassas tekstillerin yıkanmasında tek başına ana yıkama deterjanı olarak kullanabilirsiniz. Makinenin deterjan gözüne çamaşırların kirlilik durumuna göre yarım ya da 1 su bardağı ürün ilave edilir. 

Araba Tavan Döşemeleri ve Plastik Tavanlarda

Kirli bölgeye ürünü püskürtün, 4-5 dakika bekleyin köpük renginin kirlenmeye başladığını göreceksiniz. Bu aşamada elektirik süpürgesi vakumuyla kirlenen ve kuruyan köpükleri çekiniz.

Q-100040

Bilgi kartı

Esans
Elitafaible

Şunlar da hoşunuza gidebilir