KARGO ÜCRETİ

İstanbul içi:

İstanbul için yapılacak olan sevkiyatlarda, her 1 kg/desi için 0.15 TL nakliye ücreti alınır.

İstanbul için yapılacak olan sevkiyatlarda, KDV hariç 500.00 TL üzeri alımlarınızda nakliye ücreti talep edilmez.


İstanbul dışı:

İstanbul dışı sevkiyatlarda ise her 1 kg/desi için 0,40 TL nakliye bedeli alınır. İstanbul dışı KDV hariç 1000.00 TL üzeri alımlarınızda nakliye ücretlerinde %50'ye (mesafeyle orantılı) varan iskonto mevcutur.


ÖDEME OPSİYONLARI

Havale ve EFT İle Ödeme :

Ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

EFT işlemlerinde alıcı olarak “Quzenler Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Ofis Kırtasiye San. Tic. Ltd. Şti.” görüntülenecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı Havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben şehir ve mesafe ile orantılı 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. Havale / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.


FİRMA ADI:

Quzenler Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Ofis Kırtasiye San. Tic. Ltd. Şti.

BANKA:

Garanti Bankası Tekstilkent Şubesi (1120)

HESAP NO:

6297367

IBAN NO:

TR56 0006 2001 1200 0006 2973 67


Kapıda Ödeme:

İstanbul içi siparişlerinizde teslimat görevlilerimize ödeme tercihinizi belirterek, kapıda kredi kartı ile ya da kapıda nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme için 7,50 TL + KDV hizmet bedeli vardır.